کودکان (5 تا 10 سال)

یادآوری این نکته ضروری است که متخصصین آموزش، فراگیری زبان را از سنین پایین توصیه می نمایند که این امر با استقبال گسترده والدین نیز مواجه گردیده است. از طرفی یادگیری هر زبان جدید بهره هوشی فراگیر را نیز بالا می برد.

آموزش زبان کودکان همواره یکی از مهم‌ترین و تخصصی‌ترین مراحل در یادگیری زبان انگلیسی است. رده سنی کودکان با توجه به آمادگی ذهنی بالا برای یادگیری، به سرعت قادر به یادگیری و استفاده از مفاهیم آموزش داده شده هستند.

برای بالا بردن بهره آموزشی در این سنین موارد مهمی وجود دارد که می‌بایست در هنگام اقدام به شروع آموزش زبان انگلیسی به کودکان، توسط والدین مورد بررسی قرار بگیرد.

اولین گام‌ها در آموزش زبان کودکان، گام‌هایی هستند که باید مستحکم، درست و طبق اصول علمی و تخصصی برداشته شود.

توجه به این نکته اهمیت بالایی دارد که یادگیری زبان انگلیسی برای کودکان در کنار تمام این اصول باید همراه با سرگرمی باشد، به نحوی که کودکان و خردسالان مشتاق به ادامه دادن این مسیر باشد و میل ادامه یادگیری در او ایجاد شود.

این بخش شامل آموزش زبان آموزان کودک سنین 5 تا 10 سال می باشد. آموزش زبان به دو صورت شفاهی و آموزش phonics به زبان آموزان ارائه می گردد. در این دوره آموزش همراه با شعرهای کودکانه، فیلم های آموزش و نرم افزارهای کامپیوتری بسیار جذاب صورت می گیرد.

Chat